KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE

ČAVLMZ


Záložka pro členy České asociace veterinárních lékařů malých zvířat .

Jak se přihlásit na akce pořádané nejen pro veterinární sestry ale otevřené i ostatním členům sekcí ČAVLMZ.

1/ Je nutné registrovat se na těchto stránkách cvna.eu.Tato registarce je bezplatná a získáte tak možnost po aktivaci vaší registrace přihlásit se na vypsané akce .

Zde vyplňte své osobní udaje. V kolonce typ členství zvolte Basic . Jako platící člen ČAVLMZ v rámci reciprocity ČAVLMZ/ČAVS máte možnost čerpat výhody tohoto členství automaticky a proto jej nemusíte hradit byť k této platbě dostanete automaticky generovanou výzvu. Nezapomeňte zaškrtnout položku nejsem robot.

Tento krok slouží k eliminaci utoku internetových botů kteří se snaží přihlašovat a atakovat naše stránky v řádu desítek až stovek denně

Prosím poznamenejte si kombinaci email / heslo neb pokud si vytvoříte po zapomenutí na nový email nový přístup vzniká zmazek při vašem dalším přihlašování na akce !!!

2/ Na Vámi uvedený Email přijde potvrzení o Vaší registrace . Zde klikněte na okenko AKTIVOVAT .Teprve tímto potvrzením se aktivují vaše přístupové udaje.

Automaticky generovanou výzvu k uhradě členství ČAVS -Basic mužete ignorovat neb pokud máte uhrazené členství v ČAVLMZ máte v rámci reciprocit členství ČAVS/ČAVLMZ již toto členství automaticky . Pokud nemáte uhrazené členství v ČAVLMZ či ČAVS pro aktuální kalendářní rok pak budete muset doplatit rozdíl do "nečlenské ceny"  na místě konání semináře.

Po novém přihlášení svým Emailem / a heslem pak již uvidíte v pravém horním rohu  své registrační číslo a v záložce vzdělávání budete mít  přehledu akcí již u akce aktivní tlačítko přihlásit se na konkrétní vybranou akci. V přehledu akcí se zobrazují všechny pořádané akce a tak je nutno občas zalistovat či správněji odrolovat na akci kterou hledáte. Ve vlastní přihlášce pak uveďte požadované udaje jak je potřebujete  pro vystavení faktury . Na Vámi zde uvedený Email pak přijdou udaje pro platbu tedy VS ,částka a bankovní spojení. Tuto výzvu k platbě  již neignorujte to již za vás nikdo jiný platit nebude :-))

/ Tento krok slouží k tomu aby se mohly sestry hlásit na akci ze svého přístupu a přitom výzvu k platbě dostal jejich zaměstnavatel /

3/ Na váš E vyplněné fakturační udaje a kontakt na vás /email i telefon jsou správné /mail přijde potvrzení o uskutečněné přihlášce a bankovní udeja pro platbu.

Zde prosím zkontrolujte že Vámi uvedené udaje pro vystavení platebního dokladu jsou vpořádku. Pokud zjistíte že je zde nesoulad kontaktujte nás. Jsme organizace fungující na dobrovolnické bázi tedy nemusí být odpověď obratem prosíme o strpení. Proto raději proveďte platbu i na stávající udaje aby  v mezičase nedošlo k naplnění kapacity než bude doklad upŕaven dle vašich požadavků . Zkontrolujte prosím, též zda Email telefon je uveden správně. Zejmena pokud bude nutná nějaké korekce je to nejduležitější udaj.

4/ Po připsání částky na účet ČAVLMZ / ČAVS je pouze jeho sekcí / se stává vaše přihláška / vstupenka / teprve platnou. 

Jinými slovy pokud po přihlášení otálíte s platbou příliš dlouho, muže se stát, že bude naplněna kapacita akce a nebude se možno akce zůčastnit.

5/ V případě jakékoliv nejasnosti či potíží / třeba zapomenuté přihlašovací udaje :-)) neváhejte využít možnost kontaktovat hlavní sestru Emailem,která Vám pomůže ve Vašich nesnázích.